Teraz jest 19 grudnia 2018, o 00:21

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 września 2013, o 15:24 
-

Witam Wszystkich

Mam parę pytań dotyczących głownie Vectry. Obecnie posiadam tk chopin 38 kanałów + internet 8mb za 67 zł, która ma w głębokim poważaniu swoich długoletnich abonentów (10 lat). W Vectra mam ofertę 111 kanałów + internet 5mb za ponad 70zł ,natomiast chopin oferuje mi 118 kanałów + internet 8mb za ok 100zł (bardziej odpowiada mi oferta programowa Vectry )

1. Słyszałem o częstych przerwach w nadawaniu sygnału (Vectra) jak to wygląda obecnie , są przerwy w sygnale (tv internet) jeśli tak to jak często. Jak to wygląda w stosunku do tk chopina ??

2. Jaj z sygnałem tv są jakieś zakłócenia, szmery, a jak z internetem ping w grach duży,niski stabilny , wczytywanie stron www ??

3. Czy są jakieś haczyki w umowie ??

4. być może są jakieś inne alternatywne telewizje w Wejherowie godne polecenia??

Jaka jest wasza opinia na temat tych 2 telewizji ??

z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

PostNapisane: 21 września 2013, o 18:59 
-

Pochwały: 1
Ja ma Vectrę, co do internetu to jest generalnie OK, ale też nie będę ukrywał, że czasami na krótko net pada. Po prostu zdarza się.

PostNapisane: 22 września 2013, o 14:42 
-

dzięki
wypowie się ktoś jeszcze :P

PostNapisane: 24 września 2013, o 18:05 
-

Pochwały: 1
Wziąłem Vectrę, ponieważ była dużo lepsza oferta, niż Chopin.. Ciekawe co zaproponują na przedłużenie umowy, ale to już temat na później. Jeżeli chodzi o "padanie neta" to o takich problemach zawsze informują mailowo odpowiednio wcześniej.

PostNapisane: 26 września 2013, o 07:19 
-

Pochwały: 33
Chopin mi po 4 latach na kolejne przedłużenie umowy zaproponował warunki, w których jest o 12 zł większy abonament w stosunku do nowych klientów ;)

PostNapisane: 27 września 2013, o 12:14 
-

ja mam vectre, na net nie narzekam, ale umowa na 36 miesiecy to jakas masakra.
chopina mialem kilka lat temu i podobalo mi sie podejscie wlasnie do stalych klientow, jak kupowalem internet mini to byl 128kb/s - predkosc wielokrotnie mi zwiekszano w wtrakcie umowy, bez jakiejkolwiek podwyzki az chyba do 2Mb. po prostu podwajali szybkosc pakietu i tyle, dla wszystkich. chyba to sie nie zmienilo do teraz.
vectre jak juz podpiszesz - to kolejna zmiana dop.z nowa umowa (oczywiscie na 3 lata). sami nic nie zaproponuja w trakcie umowy, pewnie z miesiac przed koncem umowy zaczna dopiero dzwonic i namawiac.

tak czy siak - oferta vectry jest lepsza jesli chodzi o programy i ceny. i to chyba jednak podstawa.

pozdro!

Aha - w vectrze placisz za dekoder HD, co miesiac, dzierzawe, bez mozliwosci wykupu. w chopenie mozna wykupic karte Cam za jakies 130 zl i az milo jak nie stoi kolejny klocek pod tv. z kolei aktywacja pakietu czy tv czy netu to spory wydatek.

PostNapisane: 6 października 2013, o 09:18 
-

Obrazki: 33
Pochwały: 12
bambi997 napisał(a):
Chopin mi po 4 latach na kolejne przedłużenie umowy zaproponował warunki, w których jest o 12 zł większy abonament w stosunku do nowych klientów ;)

umowa z TKC jest tak skonstruowana, że przedłuża się automatycznie na czas nieokreślony przy braku wczesniejszego wypowiedzenia i TKC samo z siebie nie biega za klientem, proponując mu nowe, lepsze warunki, żeby tylko klient z nimi został

dają niższe stawki za usługi przy przedłużeniu umowy na czas określony (np. kolejne 2 lata) i to w zasadzie wszystko - widać, że czują się dość mocni na lokalnym rynku

osobiście korzystam z ich usług już dobre 10 lat i nie narzekam - jestem typem klienta, którego skłonić do zmiany dostawcy mogłoby tylko porządne zajście mi za skórę albo pojawienie się naprawdę konkurencyjnej oferty ;-) a tak naprawdę oferta wszystkich operatorów jest porównywalna

abba77 napisał(a):
ja mam vectre, na net nie narzekam, ale umowa na 36 miesiecy to jakas masakra.

po ostatniej zmianie Prawa Telekomunikacyjnego operatorzy nie mogą już stosować umów 3-letnich - max 2 lata z tego co wiem

Cytuj:
chopina mialem kilka lat temu i podobalo mi sie podejscie wlasnie do stalych klientow, jak kupowalem internet mini to byl 128kb/s - predkosc wielokrotnie mi zwiekszano w wtrakcie umowy, bez jakiejkolwiek podwyzki az chyba do 2Mb. po prostu podwajali szybkosc pakietu i tyle, dla wszystkich. chyba to sie nie zmienilo do teraz.

podwyższali Tobie prędkość nie dlatego, że jesteś taki wyjątkowy, tylko dlatego, że tak się rozwijał w tym czasie Internet w Polsce :-) gdyby tego nie zrobili, ich oferta szybko stałaby się skansenem telekomunikacyjnym

na tle reszty Europy i Polska i tak wypada bardzo blado po względem dostępu do większych prędkości

pozdrawiam

PostNapisane: 6 października 2013, o 19:51 
-

Pochwały: 6
Potwierdzam wypowiedź kolegi Tomka.
Również jestem ich klientem już ładnych parę lat i nigdy na nic specjalnie nie narzekałem. Może poza jedną czy dwoma sytuacjami, gdzie po wyładowaniach piorunów nie miałem przez chwilę tv.
Internet też kręci dobrze.

PostNapisane: 8 października 2013, o 11:59 
-

oczywiscie, ze nie jestem wyjatkowy, lecz milo gdy swiat idzie do przodu a i klient za nim nadaza.
w vectrze kupilem 2 lata temu net 8mb (nie narzekam, bo predkosc mi odpowiada) a juz teraz oferuja minimum 10 mb i niestety skorzystam dopiero jak skonczy sie umowa - bede mogl przebierac.

umowy faktycznie teraz sa na 24 mies.

PostNapisane: 8 października 2013, o 21:42 
-

Pochwały: 6
10 na chwilę obecną to już chyba nie oszałamia ?

PostNapisane: 9 października 2013, o 14:14 
-

no nie i wlasnie o to mi chodzi, geeez, ze chopin nie robil w wala i jak dawal szybszy net, to wszystkim jak lecialo, a nie jak w vectrze - wziales 8mb to teraz miej to przez 36 miesiecy. a swiat pedzi

PostNapisane: 13 października 2013, o 22:01 
-

Obrazki: 582
Pochwały: 13
Bizi. napisał(a):
Potwierdzam wypowiedź kolegi Tomka

Ja również :)
W starszych postach o usługach internetowo - telewizyjnych (opcja szukaj) wypowiadaliśmy się i to nie mało o ofertach dostawców tych usług... byłem klientem Chopina, teraz korzystam z Vectry...
... porównując oferty wspomnianych firm, na jakość tego drugiego, naprawdę narzekać nie można.
Jedna ważna uwaga!
Z usług tego pierwszego, przynajmniej z mojego doświadczenia, można zrezygnować bardzo łatwo. Z Vectrą tak łatwo nie będzie! Chyba, że macie dużo kasy na prawników, sami nimi jesteście, bądź macie dużo samozaparcia, by wytrwać w walce z ich interpretacją przepisów.
Dałem za wygraną, czekam na termin do wypowiedzenia umowy.
Pozdrawiam

PostNapisane: 20 października 2013, o 18:34 
-

Pochwały: 33
http://finanse.wp.pl/kat,1038019,title, ... &_ticrsn=3

PostNapisane: 10 lutego 2016, o 15:31 
-

Witam
Jako że, jestem nie zadowolony z postawy tk chopin zastanawiam się nad vectrą. Słyszałem od znajomych-->znajomych parę negatywnych opinii głównie częste awarie. Jak ta sprawa wygląda rzeczywiście występują często te awarie tv, internetu przerwy w sygnale, rozłączenia internetu, może ktoś z użytkowników tej kablówki pamięta ostatnio awarię ?? Może ktoś posiada jakieś " przesłanki " trzymania się od niej z daleka?? na FB zbierają same negatywne opinie ciągłe awarie itd

Przejrzałem forum ale nic nowego na ten temat nie znalazłem, jedynie stare tematy. Proszę o nie zamykanie ani usuwanie tematu. pozdrawiam

PostNapisane: 10 lutego 2016, o 17:31 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 82
Zadajesz te same pytania, co w 2013r. Wtedy robiłeś to pod innym nickiem:

http://forum.wejher.com/viewtopic.php?f=53&t=13504

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1