Teraz jest 18 kwietnia 2014, o 15:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lutego 2013, o 12:07 
-

Obrazki: 2
Czy mieszkańcy osiedla również mają z Pocztę Polską? Mianowicie, przesyłki, które są dobrze zaadresowane trafiają wszędzie ale nie do adresata, w zeszłym tygodniu przyniesiono mi dwa listy, w tym jeden z sąsiedniego bloku. Kilku listów, wiem, że były wysłane to w ogóle nie otrzymałam. U mnie także kilka razy lądowały obce listy, w tym bankowe, z tel. komórkowe /billingi???/. Może listonosz się zmienił, który nie potrafi czytać? Złożyłam reklamację na poczcie głównej, ciekawe z jakim skutkiem. Nie będzie rezultatu, będzie trzeba pisać na 10 lutego do Gdyni. Z drugiej strony, ktoś kto nadawał numery naszym blokom też trochę przegiął...

PostNapisane: 8 lutego 2013, o 19:44 
-

Pochwały: 14
Z listonoszami u nas to dziwnie jest. Czasami jest ten sam (ta sama) co jeszcze kilka tygodni temu, czasami nowy za każdym razem. A przesyłki nie docierają, ba czasami nawet drugie awizo nie dociera, a przesyłki cudownie znajdują się na poczcie po nazwisku.

PostNapisane: 8 lutego 2013, o 20:32 
-

Pochwały: 1
Z listonoszami to jest tak, że poczta jakiś czas temu wprowadziła pewne ogólne zasady, a mianowicie co jakiś czas zmieniają się rewiry listonoszy. Z tego co słyszałam ma to związek z kradzieżami rent i emerytur, które dostarcza poczta i które ginęły za sprawą listonoszy (oczywiście nie wszystkich). W związku z powyższym w grudniu zmienił nam się kolejny raz na soeidlu listonosz lub listonoszka. I znowu jakiś czas musi minąć, żeby się przyzwyczaił do naszej dziwnej z lekka numeracji. Jednak to w żaden sposób w mojej ocenie nie tlumaczy faktu, że od grudnia walają się na skrzynkach otwarte listy do ludzi, którzy w ogóle w naszej klatce nie mieszkają. Mi również zdarzyło się dwa razy, że sąsiad z innego zupełnie bloku przyniósł mi korespondencję, na którą czekałam. Nie podoba mi się również, że listonosz lekceważy klatkową tablicę informacyjną, na której wieszane są listy do adresatów z innych bloków. Po prostu jest to na zasadzie: wrzucone, nieważne gdzie. Dlatego zglosiłam na poczcie na harcerskiej, żeby uczulili pana lub panią listonosz, żeby lepiej zwracał uwagę na numerację. Z mizernym skutkiem, ponieważ korespondencja nadal leży rozpakowana na skrzynkach na listy.

PostNapisane: 8 lutego 2013, o 22:24 
-

Niestety mój mąż również zgłaszał reklamację na tego Pana, nie dość, że zostawił awizo kiedy byliśmy w domu to napisał na nim przesyłka zagraniczna. Na poczcie szukali 20 minut i znaleźli przesyłkę krajową. Mąż usłyszał iż jest wiele skarg na tego pana.

PostNapisane: 22 lutego 2013, o 20:26 
-

ja tam wiele mogę zrozumieć, każdy się kiedyś uczył, każdy popełnia błędy. Ale jak ktoś notorycznie popełnia te same (myli klatki, numery mieszkań) to ciężko to zrozumieć. A nasze osiedle ze względu na specyfikę numeracji stwarza wiele możliwości pomyłek w doręczaniu poczty. I na to poczta powinna kolejnych listonoszy uczulić, jeżeli praktykuje zmiany personalne na kolejnych rewirach.

PostNapisane: 16 marca 2013, o 21:13 
-

Pochwały: 4
Mogłem ten bajzel wybaczyć w okolicach świąt i nowego Roku ale teraz to już przegięcie. Niestety numeracja jest jaka jest i lepiej to zostawić bo zmiana adresu może być upierdliwa ale jeśli list jest zaadresowany prawidłowo a listonosz i tak ma to w du...szy to ... chyba trzeba go delikatnie ukierunkować na właściwe wypełnianie obowiązków ;)

PostNapisane: 7 maja 2013, o 14:13 
-

Moja dziewczyna zamówiła książki na allegro. Na wycieraczce znalazła naderwaną paczkę opartą o drzwi. Full profeska

PostNapisane: 7 maja 2013, o 19:28 
-

Waters to żadna nowość. Ja przed świętami wielkanocnymi znalazłam na klatce pootwierane listy, wprawdzie były to kartki z życzeniami, ale i tak było to niewiarygodne. Nie wiem co się dzieje z korespondencją, czy ktoś ją wyciąga ze skrzynek, czy po prostu trafiają nie do tych, co powinny i właściciele owych skrzynek wieszają te listy na tablicy ogłoszeń i tak trafiają w ręce tych, którzy je otwierają? Tak czy inaczej tak być nie powinno.
A wasza przesyłka....no cóż.... może na wasze szczęście trafiła na kogoś, kto nie lubi czytać, lub jest ......analfabetą:)))

PostNapisane: 8 maja 2013, o 21:32 
-

Obrazki: 2
water: powinniscie zlozyc reklamacje oficjalna a pismie, najlepiej do UP w Gdyni. Ja kilka lat temu mialam taki rzypadek, ze tez pozostawiono mi przesylke na wycieraczce, po tej akcji dostalam przeprosiny na pismie, listonosz sie wowczas zmienil na lepsze... ale widac co jakis czas znowu sa jakies zmiany....na gorsze.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]