Teraz jest 22 lutego 2019, o 06:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: NOWA PIZZERIA
PostNapisane: 15 września 2018, o 18:15 
-

Pewnie nic bym nie pisała gdyby... No to od początku w telegraficznym skrócie. Nowi właściciele naszej Pizzerni-trzeba zajrzeć. Padło na frytki ze zwykłego braku czasu ale też, nie ukrywam z lenistwa. Od czegoś trzeba zacząć ;) No to męża za rękę i wio :-) Pan skasował nas za 4 porcje frytek z których każda miała mieć po 200g. Po 5 zł za porcję. No ok. Zapytał, czy w jednym opakowaniu. A jakże, bo i po cóż więcej, przeca dbamy o środowisko. No to odebraliśmy nasze fryty ale zarówno mi jak i mężowi wydawało się jakoś mało ich. Ale że głodni, to biegiem do domu i... profilaktycznie na wagę. Otóż zamiast 800g z okładem (ważone z połową opakowania) było 562g. No więc lekko zirytowana złapałam za telefon i dryndam. Pani, która odebrała na moje zarzuty stwierdziła, że ma wagę i ważyła. Zapytałam jak to w takim razie możliwe? Na co usłyszałam, że waga jest sklepowa (że co, że niby dobrze wytarowana?). Już dość mocno zirytowana stwierdziłam, że w takim razie wystawię im negatywną opinię wraz ze zdjęciami poglądowymi(niestety nie mogę bądź nie potrafię ich tu wkleić ale mam również takie które pokazuje, że moja waga waży prawidłowo), na co usłyszałam że se mogę wystawiać. :-> Reasumując, jeśli otwiera się nowy lokal chyba powinno zależeć na pozytywnej opinii a nie wręcz przeciwnie. I już nie chodzi o te frytki, tylko o sam fakt podejścia do klienta. Żeby nie było, nie życzę im źle, wręcz przeciwnie ale nie buduje się niczego na oszustwie licząc, że inni nie zauważą.

PostNapisane: 20 września 2018, o 21:54 
-

Obrazki: 53
Pochwały: 49
Ja tam nie jedłem, ale mój syn tak i chwalił. Obsługa też mi się trafiła spoko.

Niestety ceny z kosmosu. Taniej wychodzi pizza w prawdziwej włoskiej pizzeri, przygotowywana przez Włocha z oryginalnych włoskich produktów, w centrum Gdyni.

Osobiście z takim cenami nie wróżę im długiej kariery.

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 22 września 2018, o 18:33 
-

Pochwały: 3
Racja, ceny z kosmosu. Na pewno nie na osiedlową pizzerię. Mąż zamówił pizzę. Ser, szynka, pieczarki. Tak cienka, że rynek w Wejherowie można było oglądać ;) Smak- normalny, jak to pizza. Cena prawie 30zł :O
To był pierwszy i ostatni raz.

PostNapisane: 29 września 2018, o 18:33 
-

Dania obiadowe są ok Duże mają porcje.
Obsługa miła.Co do cen to są normalne.
Pizza bardzo dobra dużo składników na pizzy nie oszczędzają.

PostNapisane: 12 października 2018, o 21:14 
-

Obrazki: 10
Pochwały: 7
Zamówiłem ostatnio obiad,w sumie nic złego nie mogę powiedzieć,przygotowany na świeżo,cena normalna,myślę że mogę wystawić opinie pozytywną na tę chwilę :)

PostNapisane: 21 listopada 2018, o 13:10 
-

Kwestia punktu gastronomicznego u nas na osiedlu wałkowana jest od samego początku istnienia osiedla. Wielu próbowało, oni są kolejni "odważni". Czas zweryfikuje, czy ten lokal się utrzyma. Myślę, że właściciele czytają to forum i wyciągną wnioski. Wiadomo też, że z gustami się nie dyskutuje i nie każdemu się dogodzi. Ja uważam, że kuchnia w porządku a ceny (szczególnie za pizzę) rzeczywiście troszkę wysokie w porównaniu z innymi tego typu lokalami w pobliżu.

Strefa czasowa: UTC + 1